Líbánky Hotely na Mauriciu

Mauricius je místo, které je známý svými plážemi, stejně jako pro jeho kulturní dědictví. A smorgasbord francouzských, indických a afrických kultur, s částečná znalost nizozemských a portugalský, Mauricia je země s mnoha delights. V zemi je více než 90 mil pláží a korálových útesů, které se ve vodách kolem maličké ostrovní národ atraktivní potápěčské destinaci. Líbánky Hotely na Mauriciu jsou perfektní romantický útěk za ty, kdo chtějí prozkoumat pláží, sopečné erupce, lesích a městech tohoto líbánkovém rájem.

Atraktivní vzhled Mauricius Líbánkový Hotely

Pojďme se podívat na některá ze Líbánkový Hotely na Mauriciu.
Mauricius Hilton Resort & Spa

Adresa: Wolmar, Flic en Flanc, na Mauriciu

Kategorie: 5-hvězdičkové

Počet pokojů: 193 pokojů a suit
O Mauricius Hilton Resort & Spa

Hilton Mauricius leží na pověstný Flic cs Flanc Beach. Ubytování v hotelu zahrnuje 18 luxusních apartmánů. Všechny pokoje i apartmány jsou střídavé, televizí, trezorem, přímou volbou a koupele se sprchou a vany. A romantická večeře při d’Amour La Pomme, pikantní Thajské kuchyně na Ginger Thajské nebo chutné italské požitky dělá na Melazane váš pobyt v tomto hotelu na Mauriciu líbánkovém paměti na celý život. Vista a Aqua bar je ideální pro aperitiv. Pokud milujete beachfront grily, potom Les Coquillages bude cockles zahřívání svého srdce. A fitness centrum a salon krásy vám pomohou vypadat co nejlépe. Pro duševní rejuvenace je v lázních, jeden z nejlepších mezi líbánkovém hotely na Mauriciu.

Ráj Cove

Nápady na Mauricius Líbánkový Hotely

Adresa: Grand Baie, Mauricius

Kategorie: 5-hvězdičkové

Počet pokojů: +67

O ráji Cove

Nachází se jen několik minut od se rušný a hip Grande Baie centra města, v ráji zátoka nabízí perfektní pro únik páry hledají klidné útočiště uprostřed písečných pláží a lagun na Mauriciu. Ráj Cove nemusí být mezi největší Líbánkový Hotely na Mauriciu, avšak nabízí hostům co nejvíce potřebují – soukromí a klid.
Ubytování odráží Mauricius architektonický styl, s nádvoří, kachlových střechy a dřevěné nosníky a výbavy. Přidat do romance svého pobytu se svící večeře v La Cocoteraie se úchvatné restaurace s mauricijským stylu dekor. Pokud máte rádi moře, pak ráj Cove sport má mnoho možností pro Vás, lodičky, bažiny hra rybolov, windsurfing atd.

Romantické líbánky v Las Vegas
Líbánky Hotely v Gatlinburg
Líbánky Hotely na Mauriciu
Maui Líbánkový spoty
Kauai Líbánkový Packages
Líbánky Hotely na Bali
Svatební líbánky v Cookovy ostrovy
Líbánky Hotely v Myrtle Beach
Líbánky Hotely v Indii
Levné Líbánkový na Maui Packages
Dobrodružství Líbánky na Floridě