Svatební líbánky na Tahiti

Vlízat do chomoutu v jedinečné cestě a strávit líbánky v Tahiti magické. Svatební líbánky v Tahiti superb má nějaké nápady pro Vás a Vašeho partnera.

Tahiti Svatební líbánky

Oživit vaše vzpomínky na svatbu novou cestu na Tahiti Intercontinental Resortu. Nabízí dva obřady – Intimate Tahitian ceremoniál a tradiční Tahitian ceremoniálu. Bývalá funkce výměna mezi sliby nevěstu a ženicha, provázen Tahitian tria. V Mariage Princier na Tiki Village, Moorea, vydává lady potěšení oblékání jako Tahitian Princess a muž jako šéf. Ceremoniál se provádí, podle Tahitian kněz, následuje místních písní a tanců. Intercontinental Resort & Spa Moorea pořádá Mini polynéský Sunset slavnost na pláže. Tato oblast je zdobena květy a palmového listí. Ženicha dorazí v kanoi. Svatba je po níž následovala Tahitian písničku.

Svatební Líbánkový Vacations

Svatební líbánky v Tahiti vám poskytuje působnosti obnovujete svůj svatební pamětí a později setkali s vynikajícím Líbánkový světové úrovně pohostinnosti. Různá střediska nabízejí Svatební Líbánkový balíčky s doškový střešní bungalovů, dám vám romantický pocit. V útulné místnosti jsou vyzdobeny ve stylu a jsou vybaveny všechny prostředky. Snídaně se podává na pokoj. Oběd zahrnuje rozšíření multikombinované kuchyně. Pochutnat na dobroučký mořské plody s koktejly. A romantickou večeři při světle svíček pláži bude váš líbánky.

Pokuty Tropické počasí, teplá vod, křišťálově čisté laguně, zahrady sladké-parfemovaný-zářivě barevné květiny, rico palmové háje a samozřejmě, bílý písek pláží, jsou perfektní pro líbánky.

Kromě těchto, svatební líbánky na Tahiti, také Vám dává radost ze mnoho zajímavých vodních sportů, jako je, potápění, parasailing, šnorchlování a hlubokomořské rybaření.

Levné Líbánkový Balíčky pro Bora Bora
Líbánky Hotely Brazílie
Luxus líbánky na Fidži
Líbánky Hotely na Aljašce
Cookovy ostrovy Líbánkový Cestování Deals
Hawaii Líbánkový Vacations
Dobrodružný Líbánky na Aljašce
Tahiti Líbánkový Cestovní kanceláře
Líbánky v Las Vegas Cestovní kanceláře
Florida Líbánkový Spoty
Romantické líbánky Maui v