Svatba v líbánky Fidži

Proveďte Líbánky více zvláštní v romantických a exotických Fidžijské ostrov. Svatba v líbánky Fidži vám někteří fantastické představy o vaší líbánky.

Svatební líbánky Fidži

Obnovit vaše svatba vzpomínky v romantickém útěk z ostrova Fiji. o Yasawa Ostrov Resort zařizuje pro Vás zvláštní svatba o resort. Vaše svatba bude podle lavished fijian salusalus i dokonalé svatební koláč. Areál bude také pořádat tradiční svatbu kostýmy na požádání. V závislosti na vašem výběru, si svatbu můžete uskutečnit na pláže nebo v okolí bazénu, doprovázené nádhernou výzdobou, fijian písní a hudby.

Svatba v líbánky Fidži přinesla pro Vás jiný resort, kde si můžete oživit vaši svatbu vzpomínky – v Sonaisali Resort. Nevěsta přijíždí na lodi, které je zdobena palmové listy a květy. Získáte ministra vykonávat svatebních obřadů. Fijian květina dívek, válečníci a vesnice sboru bude poskytnuto jste pro vaši svatbu. Překrásná kytice vyrobené z tropických aromatických květin a speciální svatební koláče bude vaše Líbánkový perfektní. Areál nabízí i profesionálním fotografem zachytit váš sladké chvíle. Celou ceremonii následuje romantická večeře při svíčkách s láhví šampaňského.

Svatební Líbánkový Packages

Pro více exkluzivní Svatba na své líbánky, svatební líbánky na Fidži přinesla pro Vás Namale Resortu. Nabízí tři typy svateb:

Tradiční * svatbu: Oblast bude zdobený palmové listy a tropické květiny. Budete fijian dána květinovou kytici a koruna vyrobena z světlých květů a bude nakonec eskortována na hlavní místa, kde se obřad bude provedena. Ty budou podle fijian uvítat chvalozpěv a bije na buben. Po obřadu dostane přes tousty se zvyšuje s scintillating víno ve jménu nově-středu párů. Kava nebo tradiční fijian nápoj je také sloužil. V okolí je více zábavná, které fijian písně a taneční představení. Později, máte svobodu užívat romantické svíčky lehké večeři s vaším partnerem.

* Jednoduché svatbu: Po vyzvednutí manželství licence od města Savusavu vaše slavnostní zahájení, po němž následuje svíčkou osvětlený večeři.

* Svatební obřad S sbor: po příjezdu na svatbu místě, sbor fijian Pozdravuje tě přivítat který zpívá pro vás tradiční písničku. Obřadu následují hvězdy-lit večeři s vínem světové úrovně.

Tahiti Líbánkový spoty
Gatlinburg Líbánkový Cestovní kanceláře
Alaska Líbánkový Spoty
Romantické líbánky v Kauai
Líbánky Hotely Maledivy
Luxusní Líbánky v Maui
Kauai Líbánkový Packages
Hawaii Líbánkový Packages
Myrtle Beach Líbánkový Packages
Líbánky Hotely v Barbados
Líbánky Hotely v Austrálii