Romantické líbánky v Fidži

Pro všechny nově manželských párů, na Fidži Romantické líbánky přinesl některé vynikající a skvělé nápady pro své líbánky.

Fidži Romantické líbánky

Na chvíli vám pozemky, na Fidži, budete cítit, romance je v ovzduší. Bílý písek pláží, palmových kadeře, teplé tropické klima, modrá lagunách je sladká vůně tropických květů, všichni Fidži konečnému Líbánkový spot.

Nachází se na oddělených ostrov se Matangi Island Resort nabízí treehouse líbánkovém apartmá a pláž čelí místnosti. Resort je to Deluxe Bures i apt pro Líbánkový párů pro své samotě charakter. Vychutnat šťavnaté tropické ovoce a pečiva, cukrářských výrobků a vdolky, se šunkou, klobásy a slaninu. Oběd zahrnuje smažené ryby s čerstvými saláty, sendviče, pěnou nebo zmrzlinu. Polévek, koktaily, pokrmy z masa a ryb, salátů, zeleniny a rtu-smacking sladké pokrmy se podávají na večeři. Jdi na ještě romantická večeře o pláž.

Romantické líbánky Vacations

Romantické líbánky v Fidži přinesla pro Vás ještě pár míst na balení. Royal Davui, umístěné na samostatném ostrova, Vám nabízí jedinečný rozsah zkušeností a mají klid tohoto romantické místo. V vily poskytující kombinaci pohodlí a styl vám potěšení jacuzzi láznű. V kuchyni patří, čerstvé ovoce a zeleniny a mořské plody. K á la carte menu určitě radost vaše smysly. Areál nabízí exkluzivní činnosti apod., vodopád horských stezky a stezky.

Dalším romantické místo k pobytu je Qamea Resort & Spa leží uprostřed neuvěřitelně nádherný ostrov obklopený zeleně. V klidném prostředí, výhled na modrý oceán a svěží zelený podklad, bude právě posílení vaší romantickou náladu všech více. V Líbánkový párů pozdravil s šumivým sektem a soukromého oběda na Líbánkový Beach.

Pro ty páry, kteří jsou ochotni obnovit svůj svatební vzpomínek Romantické líbánky v Fidžijské přinesl jim svatebních obřadů pořádaných v typické tradiční cestou doprovázet místní hudbou, po kterém následuje perfektní líbánky na ostrově.

Dobrodružství líbánky v Cookovy ostrovy
Pláž v Maui Líbánkový
Líbánky Hotely v Malajsii
Tahiti Líbánkový Cestovní kanceláře
Gatlinburg Líbánkový Cestovní kanceláře
Líbánky v Florida
Líbánky v Ostrov Maui
Tahiti Líbánkový spoty
Pláž v Cookovy ostrovy líbánky
Líbánky Hotely
Fidži Líbánkový Vacations