Dobrodružství líbánky v Bora Bora

U párů, kteří se sportovních a duchaplný a jsou více nakloněny k dobrodružství, Dobrodružství v Bora líbánky Bora předložila některé rozjaření a živé myšlenky oživit jejich ducha.

Bora Bora Dobrodružství líbánky

Pro začátek, kouzlo a krása na nalákat modrá laguna nabízí velký prostor pro potápěče i začátečníky. Tato dvojice může vyzkoušet potápění a vidět barevnější a lesklý korálový útes ryb. Některé z hotelů a rekreační potápění, které nabízejí jako součást jiných sportovních aktivit, jsou Bora NUI Bora Resort & Spa, Regis Resort St a Pearl Beach Resort.

Motu Tapu a Motu Piti Au jsou nejoblíbenější šnorchlování stránky v Bora Bora. V Raititi Reef je apt pro freshers u potápěčských. Můžete získat vidět krásný motýl Ryby a ostatní tvorové oceánu. Pro šnorchlování, Anau vhodné je pro začátečníky. Pro pokročilejší potápěče, má Toopua perfektní. V barevné tuňák, Barracuda a parrotfish, plavání proti pozadí na korálový útes, bude půjčovat vám velkolepý pohled. Prozkoumat hlubší podvodní život, můžete se potápět na Tupitipiti. Úžasné žraloky a paprsky se vyplatí sledovat. Maurském Idols, i damselfish Jehlice si můžete prohlédnout na Muri Muri. Obří Manta paprsky, Napoleans úhořů a je možné vidět na Tapu.

Dobrodružství Líbánkový výlety

Dobrodružství líbánky v Bora Bora také vám poskytne několik potápěčských center. Na Bora Potápěčské centrum v Hotelu Bora Bora, se skládá z vodního safari. Vám není ještě potřeba vědět, plavání, avšak dosud mohli využívat podmořský názor! Za pomoci speciální helmy, můžete vidět útes ryb plavání vaší strany. MARA Dive Center na Sofitel Bora simplementmoi a Bora Modrá NUI na Pearl Beach Resortu, má také zařízení pro učení a radost z potápění.

Parasailing je další vzrušující sport pro dobrodružný párů. Bora se Bora Parasail dává úžasný prostor pro lety do výšky vašeho vlastního výběru. To vám překrásný výhled na lagunu. Zkuste stranu v hlubokém moři a rybolovu na Taravana luna moři. Pokud milujete trekking, hory Pahia jsou perfektní a Otemanu za vás. Shark a Ray Krmení je další zajímavý ostrov dobrodružné aktivity v Bora Bora.

Dobrodružství líbánky v Bora Bora činí vaše Líbánkový více vzrušující. To přináší pro Vás Tupuna se Safari, které funkce čtyř-kolové vozidlo řídit myšlení je nádherný ostrov. Nejznámějších místech se dostanete na zastávku, jsou 2 Kánony světové války, Maraes starověké a některé exotické pláže.Dokonce můžete mít potěšení z pohledu na nedaleké ostrovy Tahaa a Tupai.

Líbánky Hotely v Jižní Americe
Tahiti Líbánkový spoty
Tahiti Líbánkový destinace
Tropická líbánky v Bora Bora
Maui Líbánkový Cestovní kanceláře
Florida Líbánkový Vacations
Hotely Líbánky v Evropě
Líbánky Hotely Jamajka
Alaska Líbánkový Spoty
Tropické Líbánky na Havaji
Líbánky Hotely Maledivy