Romantické líbánky v Bora Bora

Užívejte si Líbánkový uprostřed malebné klidný Bora Bora. Romantické líbánky v Bora Bora jistě vám pomůže v této.

Bora Bora Romantické líbánky

Nádherné Bora Bora Beach Pearl Resort je prostě nádherný romantický útěk za Líbánkový párů. Zde si můžete dopřát luxus vlastní bazén nebo pláž AC suite s jacuzzi připojuje. Každý pokoj je vybaven minibarem, čajové a kávové tvůrci, televize a stereo hráčů. Můžete jít potápění, kayaking, golf a parasailing. Hovět si s masáž. Můžete také využít jízdy na koni, “sunset tempomat a případně, vrtulník jezdit taky! pokud jde o potraviny, můžete si dopřát celou řadou zdravých pokrmů doprovázen nápojů.

Le Meridien Bora Bora je další oblíbené místo na párů. The Beach Bungalows soukromých zahrad a jedinečnou Overwaters Bungalows vám zařízení čaj / káva, minibarem a TV. Můžete svobodně vybrat ze široké škály sportů, jako je voda, kanoistika, surfování, potápění, hluboké mořského rybolovu a mnohem více! Těší polynéský styl gril do pláži stranu.

Romantické líbánky v Bora Bora Vám některé více letovisek jako Intercontinental Bora plážový tulák Bora a NUI Resort & Spa. Bývalá dává skvělé chatek a nádherné místní kuchyně. Ten vám poskytuje luxusní ubytování s mnoha pokoj služeb. V obou středisek, můžete opět těšit široké spektrum vodních sportech.

Romantický Líbánkový Packages

Pokud stále hledáte více romantických útěk, Bora Romantické líbánky v Bora přinesla pro Vás Lagoon Resort která mohou být vaše konečná Líbánkový určení. Můžete jen odpočívat s vaším partnerem, na pláže doplněné cool drink. Ostatní aktivity patří vodní sporty, lázeňské a mnoha jiných rekreaci.

Líbánky Hotely v UK
Levné Líbánkový Balíčky pro Havaj
Líbánky Hotely v Coloradu
Kauai Líbánkový Cestovní kanceláře
Levné Líbánkový Balíčky pro Fidži
Tahiti Líbánkový destinace
Florida Líbánkový Cestovní kanceláře
Levné Líbánkový Balíčky pro Darlington
Luxusní v Myrtle Beach Líbánky
Svatební líbánky na Bora Bora
Líbánky Maui v