Líbánky Hotely v Kalifornii

Pro ty, kteří milují surfování ‘n písku, neexistuje místo, jako Kalifornie. Pláží, krásných lidí a některé z nejlepších destinací pro novomanželé na svatební cestě, Kalifornie má co nabídnout novomanželé. V shonu a pozlátkových z Los Angeles a klidné povahy stezky pro klidnější města, činí tento stav velký honeymooning Paradise.

Nejlépe Líbánkový Hotely Kalifornie

Park Hyatt Los Angeles

Adresa: 2151 Avenue ze hvězdičky, Los Angeles, Kalifornie, USA
Kategorie: 5-star
Počet pokojů: 366

O Park Hyatt Los Angeles

Kniha do Park Hyatt v případě, že chcete být obklopen Hollywoodský glamour. Interiéry hotelu jsou útočištěm pro páry hledají soukromí a klid. V hotelu hraje hostitele pro mnoho Hollywoodu velký výstřely a je jedním z nejlepších líbánkovém hotely v Kalifornii. Pokojů se provádí ve mramoru, dřeva a jiného materiálu, luxus a křičet. Plyšové čalounění a textilu, luxusní vany, soukromých balkonů a žula showers činí jednu z nejlepších líbánkovém hotely v Kalifornii.

Můžete také využít stravování v parku Grill nebo mít intimní-tête à-tête nad šampaňské na zahradní terase. Rekreační zařízení zahrnují vyhřívaný bazén, vířivka, sauna a masážní salon pokoje, ideální pro novomanželé na svatební cestě.

V Argent Hotel

Adresa: 50 Třetí Street, San Francisco, Kalifornie, USA
Počet pokojů: 667
Kategorie: 5-hvězdičkové

O Argent Hotel

Vyberte Argent Hotelové ubytování od standardních pokojů, pokojů superior a apartmánů. Všechny pokoje jsou panoramatické výhledy na Bay Bridge a Golden brány. Dine Jester na to, pokud jste hledali francouzské kuchyně nejvyšším cílem. Lounge bar rysy mnoha slavných kapelách, které za tímto perfektní líbánky zkušenosti. Hýčkat sami prostřednictvím masážní služby nebo fungovat v tělocvičně.

Levné Líbánkový Balíčky pro Tahiti
Pláž v Cookovy ostrovy líbánky
Svatební líbánky na Tahiti
Svatební Líbánky na Aljašce
Líbánky Hotely na Mauriciu
Líbánky v Myrtle Beach Pláž
Líbánky Hotely v Kanada
Líbánky Hotely Jižní Pacifik
Líbánky na Fidži
Levné Líbánkový Balíčky pro Fidži
Beach Líbánky na Havaji