Líbánky Hotely v Portoriko

Puerto Rico je jedna z nejoblíbenějších destinací na dovolenou a líbánky na světě, díky pláže, muzea, hudební festivaly, noční život, kultura, kuchyně a jiné turistické atrakce ve stavu. Pláže jsou samozřejmě hlavní Portoriko turistickou atrakcí. V Buye Beach, Carolina Beach, Crash Boat pláž, Pláž Flamenco jsou nejznámější Portoriko pláže. Můžete také navštívit památky, jako je Antiguanská Hacienda, Bacardi Rum rostlin, Cabo Rojo Lighthouse, Casa aduana, Castillo San Cristobel, i katedrála de la Guadalupe. V Líbánkový Hotely v Puerto Rico se nachází v blízkosti těchto Portoriko turistickou atrakcí.

Nejlépe Líbánkový Hotely v Portoriko

Galerie Inn

Adresa: 204-206 Norzagaray, Starý San Juan, Puerto Rico.

Kategorie: 5-hvězdičkové

Počet pokojů: 22
O Galerii Inn

Tento skromný velký hotel se nachází uvnitř renovovaných 18. století budovy. Pokoje jsou AC, koupele a telefony. Starý svět atmosféry rozšiřuje v podobě starých knih a starožitností. Víno Palubní vám nabízí příležitost relaxovat s pitím, zatímco požívajícími panoramatický pohled na San Juan. Užijte si hrát na piano na velké hudební sál, či prozkoumat chodby a staré terasy této staré zřizování.
Hyatt Hacienda del Mar

Adresa: Dálnice 693, Dorado, Portoriko, USA.

Kategorie: 5-hvězdičkové

Počet pokojů:
O Hyatt Hacienda del Mar

K ubytování na Hyatt Hacienda jsou vybaveny praček a sušiček, kuchyňkou, barevnou TV / VCR a stereo. Můžete mít romantickou večeři na Zen Zahrada, či mají více zkušeností při neformálním Bohio Bar a Gril. Ve vašich volnočasových hodin se můžete těšit na plavecký bazén s umělými vlnami a vodopády a dopřát při vodních sportech. Sportovní nadšenci budou milovat 8 velkých tenisových kurtů. S tolika zařízení a služby, to je jednoduché, proč se Hyatt Hacienda jedním z předních Líbánkový hotely v Puerto Rico.

Florida Líbánkový Spoty
Dobrodružství v Las Vegas Líbánky
Svatební Líbánky v Las Vegas
Dobrodružství Líbánky na Havaji
Hotely v Maui Líbánky
Fidži Líbánkový Vacations
Hotely v Líbánky Chicago
Líbánky v Myrtle Beach Pláž
Levné Líbánkový Balíčky pro Cookovy ostrovy
Líbánky Hotely
Líbánky v Las Vegas na