Líbánky Hotely v Barbados

Blogtyt.com profily některé z nejlepších líbánkovém hotely v Barbados, země slunné pláže, kymácející fronds dlaň a křišťálově čistý lagun.
Slunné pláže v Barbados

Colony klub

Adresa: Západní Platinum Beach, sv James, Barbados

Kategorie: 5-hvězdičkové

Počet pokojů: +96
O Colony Club

Kolonie Club se nachází na soukromém majetku beachfront. Koloniálního dědictví budovy se odráží v její atmosféru a architekturu. Ratanové židle, starého nábytku Hammocks a úplný obraz elegance. V hotelu je jedním z nejlepších líbánkovém hotely na Barbadosu a poskytuje soukromí a bezpečnost pro hosty. Hotel má 4 bazény, tenis, fitness centrum, plážový kadeřník a prostoru. Můžete si dopřát i na jízdu na koni a golf v okolních zařízeních. V hotelu je elegantně zabudován restaurace nabízejí pochoutky z celého světa.

Mandlové Beach Club & Spa

Adresa: Mandlový středisek, Svatý Petr, Barbados.

Kategorie: 5-hvězdičkové

Počet pokojů: 161
Mandlový O Beach Club & Spa

Atraktivní ujednání pro Líbánkový Hotely v Barbados

Zřejmě jedním z nejlepších líbánkovém hotely v Barbados, Beach Club v Mandlový je ideální pro pořádání svateb a svatební cesty. Luxusní ubytování zahrnuje pokojů a apartmá postavena kolem bazénu a hotelové zahradě. Můžete také rozhodnout pro pokoje s vlastní balkóny. V Sunset Restaurace nabízejí skvělého jídla pro hosty a lázní nabízí řadu rejuvenating terapií. Také můžete dopřát ve windsurfing, šnorchlování a potápění v moři.
Ševcové Cove

Adresa: St petr, Barbados.

Kategorie: 5-hvězdičkové

Počet pokojů: 40 apartmá
O Cove ševcové hotelu ubytování se skládá z nadřízeného, luxusní, pás, colleton ložnice a apartmánech. Apartmány mají ledničku, televizi, terasu, čaj / kávovar a trezory. Můžete si vychutnat stolování pod širým nebem na střeše restaurace. Hotel vypadá anglická panství, charakteristické a nabídky služeb a teplé pohoštění pro hosty.

Florida Líbánkový Spoty
Bora Bora Líbánkový Packages
Líbánky Hotely Bermudy
Luxus líbánky na Fidži
Maui Líbánkový Destinace
Levné Líbánkový na Maui Packages
Kauai Líbánkový Packages
Líbánky v Tahiti
Líbánky Hotely na Madagaskaru
Líbánky v Kalifornii
Romantické líbánky v Tahiti