Líbánky Hotely v Bahamy

Jeden z nejoblíbenějších destinací svatbu a líbánky na světě Bahamy enchants své sluníčko a mírný počasí. Mileš bílých písečných pláží, pás vil a tropických ostrovech Baham je jedním z nejromantičtějších destinacích v svět. Vychutnejte si pobyt na luxusní Líbánkový Hotely Bahamy, nacházející se poblíž pláže a turistická atrakce z Baham. Prohlídka Nassau, Bimini Harbour Island, Berry Island a Andros, všechny slavný pro své pláže a tyrkysové zálivy. Blogtyt.com profily některé z Líbánkový Hotely Bahamy se nacházejí na těchto místech.
Některé hotely na Bahamách

Pelican Bay

Adresa: moře Horse Road, Lucaya, Bahamy Grand Ostrov, Česká republika

Kategorie: 5-hvězdičkové
O Pelican Bay

Jedna z nejromantičtějších Líbánkový Hotely Bahamy pelikána Bay nabízí speciální líbánkovém apartmá pro hosty. Kompletní s vonící svíčkami a šampaňským, líbánky apartmá nastavit náladu pro romantiky. Můžete si romantickou večeři při svíčkách v restauraci Ferry House, či jen tak pro neuspěchaně procházku na pláž. Přejít potápění, hluboké mořského rybolovu a koupání s delfínů. Kayaking, plachtění a kostí rybolovu jsou některé z jiných činností těšit. Pelican Hotel Bay tři venkovní bazény, turné a nabídky balíčků.

Kamalame korálový ostrůvek

Adresa: Staniard Creek, Andros Island, Bahamy.

Kategorie: 5-hvězdičkové
O Kamalame korálový ostrůvek

Ubytování v Camalame korálový ostrůvek zahrnuje chaty apartmány a soukromých vilách. Apartmány mají vlastní přístřešek, dřevěné stropy a francouzská okna, které vyvolávají typické Bahamy vila styl ubytování. Vysoušeče vlasů, CD přehrávače, v pokoji bar plody košíku kompletní obrázek. Užijte si neuspěchaný jídlo na Velké Dům, hrají Karibiku a francouzské lahůdky. V Tiki Bar relaxuje a rejuvenates prostřednictvím jeho opojný vín a koktejl. Užijte si kolo na bazén, set uprostřed palmového háje opít.

Levné Líbánkový Balíčky pro Tahiti
Levné Líbánkový Balíčky pro Bora Bora
Svatební Líbánky v Las Vegas
Líbánky Hotely Jižní Pacifik
Líbánky v Gatlinburg
Tahiti Líbánkový Vacations
Myrtle Beach Líbánkový Spoty
Líbánky v zimě Gatlinburg
Líbánky Hotely na Aljašce
Luxusní Líbánkový Floridy
Tahiti Líbánkový Cestovní Deals